Kao Piksi protiv Partizana - Vošin Crnogorac postigao gol za pamćenje!

subota 28.10.2017.
20:05

Dragan Stojković Piksi je to učinio pre tri decenije, nešto slično viđeno večeras na Banjici!

crvenazvezdafk.com

Rad i Vojvodina večeras na Banjici igraju meč 15. kola Superlige, a prvo poluvreme obeležio je spektakularan pogodak Damira Kojaševića, crnogorskog reprezentativca iz redova Vojvodine.

On je u 21. minutu ove utakmice postigao pogodak direktno iz kornera i na taj način doveo Vojvodinu u vođstvo od 1:0.

A evo kako je to uradio Dragan Stojković Piksi pre 30 godina, u dresu Crvene zvezde, protiv Partizana u Humskoj.