Kao da su ukleti - Golman ponovo "zakopao" Dinamo!

nedelja 31.03.2019.
12:00

Sećate se kako su posle gostovanja u Humskoj osuli drvlje i kamenje po svom golmanu? Izgleda da Dinamo do danas nije uspeo da nađe pouzdanog čuvara mreže.

Screenshot/You Tube

Dobro je ekipa Dinama iz Vranja otvorila jučerašnju prvenstvenu utakmicu, povela golom Davora Nedeljkovića, ali je Vojvodina u nastavku stigla do potpunog preokreta.

Do odlaska na odmor Milan Đurića je poravnao rezultat, a u desetom minutu nastavka viđen je veliki kiks Nikole Perića koji je omogućio Voši da stigne do preokreta.

Na kraju je Đurić drugim golom na utakmici, ovoga puta iz penala, postavio konačnih 3:1 za Novosađane.

Nije ovo prvi put da Dinamo gubi bodove ili ulazi u problem zbog grešaka golmana. Vranjanci su u Humskoj osuli drvlje i kamenje po svom čuvaru mreže zbog kiksa koji je napravio u uvodnoj fazi meča.

Posle gostovanja u Bačkoj Palanci Dragan Antić je za poraz okrivio golmana Nikolu Lakića i Nikolu Vukajlovića.

Očito da je zbog toga u duelu sa Vojvodinom Nikola Perić dobio šansu, ali je i bivši čuvar mreže Novosađana loše odradio posao.