Kamera iza gola - Andrijin projektil oduzima dah!

• 06. jun 2015.

• 08:09

Omladinski reprezentativac Srbije Andrija Živković postigao je jedan od najlepših pogodaka u dosadašnjem toku Mundijalita a kada pogledate njegovu majstoriju iz drugog ugla svhatićete o kakvoj se golčini radi.

Reprezentacija Srbije koju čine igrači starosti do 20 godina plasirala se u osminu finala Svetskog prvenstva na Novom Zelandu pošto je u subotu ujutru po srednjeevropskom vremenu savladala Meksiko rezultatom 2:0.

Izveštaj i golove sa utakmice pogledajte OVDE!

Izabranici Veljka Paunovića "nakrivili su Sombrero" i domogli se eliminacione faze takmičenja na Mundijalitu a način na koji su "Orlići" postigli golove biće tema dana.

Ne zna se da li je lepši gol posle sjajno uigrane akcije iz auta postignut u drugom minutu ili majstorija Andrije Živkovića viđena četrdeset minuta kasnije.

Krilni fudbaler Partizana pogodio je protivničku mrežu iz slobodnog udarca sa distance od 20 metara. Levom nogom Živković je prebacio živi zid a golmanu je ostalo da se plivanjem kroz vazuh ulepša pogodak.

Majstoriju Andrije Živkovića pogledajte OVDE a kakva je golčina u pitanju najbolje svedoči snimak sa kamere iza gola!