• Autor: Milovan Longinov

• 10. februar 2017.

• 14:50

Raspucani Boaći pokazuje kakvo će biti pojačanje, uspešna generalka crveno-belih!

Izabranici Miodraga Božovića položili su sa ''desetkom'' generalku pred prolećni deo prvenstva.

Fudbaleri Crvene zvezde pobedili su ekipu Zirke rezultatom 6:2 u pretposlednjoj pripremnoj utakmici na Kipru.

Crveno-beli su do pobede došli golovima Ričmonda Boaćija u 7, 45. i 60, Srđana Plavšića u 22. i 33. i Milića u 80. minutu.

I ovaj meč obeležio je novajlija Ričmond Boaći, ovaj put je postigao tri gola, čime je došao do svog šestog pogotka na samo tri pripremne utakmice.

Boaći je danas odigrao 70 minuta, postigao je het-trik, a potom je mesto ustupio Pavkovu. Ulogu Dušana Anđelkovića, sada je ulogu kod prva dva gola preuzeo Plavšić, koji je potom dodao još dva pogotka.

Konačnih 6:2 postavio je rezervista Milić koji je u punom trku zategao u mrežu za novu pobedu Zvezde na pripremama.

Pored Milića, značajniju sa klupe dobili su Milijaš i Pavkov, što pokazuje na kojim pozicijama se trener Božović još dvoumi, ali videćemo još kako će sve izgledati kada počne prvenstvo narednog vikenda protiv Novog Pazara na stadionu ''Rajko Mitić''.

Manojlović - Petković, Frimpong, Al. Luković, Anđelković - Donald, Le Talek - Plavšić, Kanga (65. Milijaš), Ruiz (65. Milić) - Boaći (73. Pavkov).