nedelja 26.08.2018.
15:37

Dva derbija ovog vikenda, oba je Partizan rešio u svoju korist.

Screenshot, Youtube/Zvezda Kids

Posle omladinaca, koji su juče kao gosti savladali Crvenu zvezdu sa 2:1, danas su i Partizanovi kadeti dobili derbi sa najvećim rivalom.

U meču trećeg kola Kadetske lige Srbije, Partizan je danas kao gost savladao Zvezdu sa 3:1 i zajedno sa Brodarcem se učvrstio na čelu tabele sa maksimalnim učinkom.

Zvezda je povela golom Njamculovića u 29. minutu, a u finišu prvog poluvremena Milivojević je izjednačio na 1:1.

Isti igrač u 73. minutu donosi preokret Partizanu, a konačnih 1:3 postavio je Čolić u 86. minutu utakmice.

Crvena zvezda: Guteša, Maksimovć, Prijović, Matić (od 80' Ilić), Lukić, Pisar, Pantović (od 58' Đuričković), Peduv (od 54' Vasiljević), Babić, Eleven (od 46' Mitrović), Njamculović (od 54' Radulović).

Partizan: Slavković, Mirić (od 90' Marković), Čubra (od 80' Blažić), Knežević, Smiljković, Đorđević, Stevanović (od 86' Lukić), Blagojević, Milivojević (od 74' Pejčić), Čolić, Jović (od 58' Rašković).