17:11

Slobodan Tedić pokazao kvalitet.

Pedja Milosavljevic / STARSPORT

Neverovatan meč na Banovom brdu.

Čukarički je uspeo da savlada Radnički iz Niša sa 3:2 (1:2) u izuzetno zanimljivom meču u kom je briljirao Slobodan Tedić.

Birmančević je prvi pretio pred golom Radničkog, a onda je na drugoj strani Čumić uspeo da donese prednost gostima iz Niša u 14. minutu.

Samo devet minuta kasnije Čumić uspeva ponovo da zatrese mrežu Brđana, da bi nakon toga Čukarički preuzeo stvar u svoje ruke.

Todorovski je srušio Birmančevića u kaznenom prostoru na drugoj strani, a Tedić je za razliku od Mihajlovića bio siguran. Mihajlović je kasnije u 55. minutu bio neprecizan sa bele tačke.

Kazna je usledila na samom kraju.

Ristić je branio fenomenalno, Čukarički napadao, a Radnički je poklekao u 82. minutu kada je Tedić glavom uspeo da donese izjednačenje svom timu.

Nije to bilo sve, Čukarički je uspeo da stigne do plasmana u polufinale ponovo preko Tedića.

Igrao se 92. minut utakmice, Tedić je postigao i svoj treći gol na utakmici za veliku pobedu svog tima.