Kakav dan za Zvezdu usred ''Zemunela'', dupla titula!

subota 02.06.2018.
15:34

Dvostruki uspeh Crvene zvezde na Partizanovom terenu, dve osvojene titule u razmaku od samo par sati!

Screenshot, Youtube/Zvezda Kids

Posle omladinaca, danas su i kadeti Crvene zvezde osvojili titulu prvaka Srbije, pošto su u derbiju poslednjeg kola Kadetske lige igrali nerešeno, 3:3 u ''Zemunelu'' protiv domaćeg Partizana.

Obe ekipe su tako završile sezonu sa istim brojem bodova, ali Zvezda je osvojila titulu zahvaljujući boljem međusobnom skoru.

Tek što je utakmica počela, Zvezda je uspela da povede, Marko Dedijer je mrežu Partizana zatrresao posle pedesetak sekundi od početka meča - 0:1.

Ali, Zvezdina radost nije dugo trajala, Partizan je ekspresno izjednačio posle kornera, a strelac je posle kornera u trećem minutu bio snažni Pavlović - 1:1.

Bio je to kratak bljesak Partizana, s obzirom da je narednih dvadesetak minuta proteklo u znaku Crvene zvezde, tačnije u znaku njenog dvostrukog strelca Njegoša Kupusovića.

On je u devetom minutu vratio prednost crveno-belima, a nedugo zatim pogodio je i za velikih 1:3.

Nije se dugo čekalo i na treći gol crveno-belih, ponovo je Kupusović bio strelac, 1:3.

Nadu Partizanu vratio je Petar Glišić  u 34. minutu, crno-beli su posle još jednog kornera stigli do gola i rezultatom 2:3 ušlo se u drugo poluvreme.

U nastavku, nešto manje uzbuđenja, ali sve do ulaska u poslednjih desetak minuta, kada je Partizan golom Balaža, i opet posle kornera stigao do izjednačenja na 3:3.

Crno-belima taj rezultat nije odgovarao, trebala im je pobeda za titulu, ali do nje nisu uspeli da dođu.

U samom finišu, Zvezda je bila blizu i četvrtog gola, čak petorica njenih igrača su krenuli u kontru, bila je to situacija pet na jedan, ali akcija je zaustavljena zbog ofsajda.