subota 11.11.2017.
13:32

Crvena zvezda je bila bolja od Partizana u derbiju kadetske lige Srbije.

crvenazvezdafk.com

U okviru 15. kola kadetske lige Srbije, Crvena zvezda je uspela da savlada Partizan rezultatom 4:2 (1:1) na terenu na Adi Ciganliji.

Bila je ovo 15. pobeda Crvene zvezde u isto toliko odigranih kola, Partizan ostaje na 14 pobeda i imaće šansu u poslednjem kolu kadetske lige Srbije za revanš.

Stanojlović je načeo mrežu Crvene zvezde već u 10. minutu, pokazao da se radi o sjajnom fudbaleru, da bi Dedijer uspeo da izjednači 15 minuta kasnije.

U drugom poluvremenu nije bilo mnogo uzbuđenja sve do 67. minuta kada Crvena zvezda stiže do novog vođstva, Burmaz, jedan od najboljih strelaca domaćeg prvenstva postiže novi gol za 2:1, ali je i ta prednost trajala samo tri minuta.

Ponovo je opasni Stanojlović uspeo da pošalje loptu u mrežu za 2:2, očekivala nas je veoma neizvesna završnica.

Ipak, epitet junaka meča ide u ruke Marku Dedijeru koji je povisio na 3:2 u 75. minutu, da bi u 82. minutu tačku na ovaj meč stavio Velikić za veliku pobedu Crvene zvezde.