Kadeti startovali ''šesticom''

• 01. oktobar 2013.

• 19:13

Kadetska reprezentacija Srbije ostvarila je očekivanu i ubedljivu pobedu na startu prvog kruga kvlifikacija za Evropsko prvenstvo.

Rival selekciji Branislava Nikolića na igralištu Srema u Jakovu bila je odgovarajuća reprezentacija Andore, a ''Orlići'' su slavili rezultatom 6:0.

Seriju golova našeg tima započeo je Karišić u 10. minutu, a do kraja prvog poluvremena, dva puta se u strelce upisao Jović - u 27. i 32. minutu meča.

U nastavku je najpre Šaponjić u 51. minutu povisio na 4-0, a trijumf su još ubedljivijim učinili Duronjić u 70. i Zlatković u 80. minutu iz jedanaesterca.

U drugoj utakmici prvog kola kvalifikacione Grupe 6, Grčka je savladala Estoniju sa 3:1.

Drugo kolo je na programu 3. oktobra, kada se sastaju: Srbija - Estonija (15.30), Grčka - Andora (15.30).