Kadeti Srbije sjajni protiv Makedonije!

sreda 26.10.2016.
13:02

Reprezentacija Srbije ostvarila je prvu pobedu u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo pošto smo na turniru u Raveni savladali Makedoniju sa ubedljivih 3:1.

fss.rs
fss.rs

U meču reprezentacija do 17 godina reprezentacija Srbije je u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo bila bolja od reprezentacije Makedonije sa 3:1.

Naš tim je brzo stigao do prednosti, Gavrić je doveo naš tim do vođstva, da bi u drugom poluvremenu sjajni Filip Stuparević rešio pitanje pobednika sa dva gola, u 55. i 69. minutu.

Do kraja su gosti uspeli u poslednjem, 80. minutu da stignu do utešnog pogotka preko Fazlanagića.

Bio je ovo prvi meč kvalifikacija za Evropsko prvenstvo koje se igra u maju sledeće godine u Hrvatskoj.

Pored Makedonije, u grupi na turniru u Raveni sa našom reprezentacijom se nalaze Albanija i Italija, a dve najbolje ekipe iz svake grupe će se plasirati u narednu fazu kvalifikacija, baš kao i četiri najbolje trećeplasirane ekipe.