Izvor: Sportske.net, FK Crvena zvezda

Zvezda ima novog šampiona države.

macron.com
macron.com

Kadeti Crvene zvezde savladali su Kiker u Kraljevu rezultatom 4:1 i kolo pre kraja prvenstva i matematički odbranili šampionsku krunu.

Momci rođeni 2002. godine savladali su Kiker u gostima i odličnu sezonu ukrasili šampionskim peharom.

Vođstvo učenicima Slavoljuba Đorđevića je doneo Edvin Eleven u 33. minutu spretnom reakcijom naodnijenu loptu posle intervencije Grujičića.

"Crveno-beli" su sa golom prednosti otišli na odmor, a domaćin se pogotkom Marinkovića u 51. minutu vratio u igru. Ipak, lopta u mreži Katića dodatno je motivisala šampiona koji je pokgotkom Babića ponovo stekao prednost. Centarfor Zvezde je glavom prosledio loptu sa desnog boka u gol Kikera i najavio slavlje.

Odmah nakon gola, Babić je ustupio mesto Lučiću kojiem je dva minuta bilo potrebno da se upiše u strelce, a tačku na 22. pobedu "Crveno-belih" stavio je Eleven drugim golom.

Kolo pre kraja takmičenja Crvena zvezda ima učinak od 22 pobede, tri remija i četiri poraza pa sa 69 osvojenih bodova zauzima prvo mesto uz četiri boda prednosti u odnosu na prvog pratioca.