JSL - Sjajan debi Donjeg Srema, ubedljivi Pazarci!

• 11. avgust 2012.

• 19:28

Današnje popodne u prvom kolu Superlige obeležio debitant u elitnom domaćem takmičenju, ekipa Donjeg Srema, koja je u samom finišu savladala OFK Beograd na Karaburmi. Novi Pazar lako savladao brojčano oslabljene Nišlije, a do celog plena došli su i Jagodina i Sloboda.

U današnjim mečevima, do prednosti je prva došla Jagodina, koja je u 14. minutu golom Stojanovića došla do prednosti protiv gostiju iz Kule i tu minimalnu prednost domaći su uspeli da održe do kraja.

''Romantičari'' su ofanzivno krenuli prtotiv debitanta u Superligi, ekipe Donjeg Srema, ali nisu uspeli da nađu put do mreže u prvom poluvremenu.

Međutim, u nastavku šok za ''Romantičare''! U samom finišu meča Milutinović je postigao gol za goste i doneo iznenađujući trijumf Donjem Sremu!

U Užicu, Savo Kovačević najpre nije iskoristio jedanaesterac, pošto je njegov udarac sa bele tačke zaustavio golman gostiju Aleksić, ali se iskupio u 37. minutu, postigavši vodeći gol. U drugom poluvremenu Ranđelović je u 81. minutu otklonio sve dileme oko ishoda ovog susreta, postavivši konačnih 2:0.

Konačno, u Novom Pazaru, domaći vode protiv povratnika u elitno društvo, ekipe niškog Radničkog. Jedini gol u prvom poluvremenu postigao je Enver Alivodić, odličnim udarcem sa oko 20 metara.

Treba reći i da Nišlije igraju i bez isključenog Ranđelovića od 15. minuta.U nastavku, Pazarci brojčanu prednost krunišu sa još dva gola i dolaze do ubedljivog trijumfa na startu nove sezone.