JSL - Odlični Rad, ''Čuka'' i Voždovac minimalno, remi u Pazaru

• 29. april 2015.

• 19:10

Posle premijerne utakmice, koju su odigrali Donji Srem i Crvena zvezda u Novom Sadu, ovog popodneva je završeno još šest mečeva 25. kola Jelen Superlige.

Beg iz zone ispadanja bio je u prvom planu u ovim mečevima. S tim u vezi, najviše iz današnjih mečeva su dobili Voždovac i niški Radnički.

Voždovački ''Zmajevi'' su posle trijumfa u Jagodini proteklog vikenda, danas na svom terenu upisali novi trijumf, ovog puta protiv Vojvodine rezultatom 1-0.

U uzbudljivoj utakmici, a to se pogotovo odnosi na finiš, gol odluke postignut je u trećem minutu nadoknade vremena, kada je Uroš Sinđić zatresao mrežu ''Lala'' i doneo ogromna tri boda ''Zmajevima''. Prethodno je u 82. minutu Vojvodina ostala bez isključenog Radovana Pankova zbog dva žuta kartona.

Niški Radnički je danas takođe upisao drugi vezani trijumf, i to na gostovanju u Kragujevcu, protiv ''imenjaka''.

Nišlije su slavile sa 2-1, a sva tri pogotka su postignuta u drugih 45 minuta. Poveli su autogolom Bubanje u 53. minutu, Popara je duplirao prednost dvadeset minuta kasnije, a u finišu je počasni gol za domaće postigao Miljuš.

Na Banovom brdu, Slavoljub Srnić je golom u 28. minutu doneo pobedu Čukaričkom protiv OFK Beograda. Još jedan ''minimalac'' Čukaričana posle trijumfa u Kragujevcu prošlog vikenda.

Pazarci ponovo nisu uspeli da slave pred svojim navijačima. Osvojili su samo bod protiv Napretka, rezultatom 1-1. Domaći tim je poveo u četvrtom minutu, strelac je bio Bruno, a deset minuta kasnije izjednačio je Lemajić.

Obe ekipe su meč završile sa po igračem manje. Tintor je u domaćem timu isključen u 70. minutu, a 15 minuta kasnije je kod Kruševljana ''pocrveneo'' N'Diaje.

Najubedljiviji je bio beogradski Rad, koji je na svom terenu sa 3-1 savladao ekipu Mladosti iz Lučana.

Gosti su poveli golom svog najboljeg strelca Ezea Frajdeja u 20. minutu meča. Devet minuta je trajala njihova prednost, izjednačio je Veselinović.

U nastavku još dva gola ''Građevinara''. Prvo je Đurić pogodio za preokret u 62. minutu, a trijumf domaćeg tima je potvrdio Milošević u 84. minutu, za konačnih 3-1.