JSL - Nišlije iznenadile ''Čuku'', novi poraz Jagodine!

• 18. april 2015.

• 20:53

Važan bod u borbi za opstanak večeras je osvojio niški Radnički, koji je uspeo da ostane neporažen na gostovanju zahuktaloj ekipi Čukaričkog. Jagodinci u krizi, Ožegović im presudio u Čačku.

Posle 4-1 protiv Voždovca u polufinalu Kupa, pa 7-0 protiv Rada u prošlom kolu, Čukarički večeras nije bio ni približno efikasan u duelu sa Radničkim iz Niša, koji je uspeo da osvoji veliki bod - 1:1 na Banovom brdu.

Tokom prvog poluvremena, činilo se da će ''Brđani'' nastaviti uspešnu seriju, pošto su poveli golom Rajka Brežančića već u 21. minutu meča, ali nisu uspeli da goste iz Niša i dotuku.

Nišlije su vrebale svoju priliku i konačno su je iskoristili u 78. minutu, kada je Marjanović savladao golmana Stevanovića za konačnih 1-1.

Konačno, poslednji večerašnji meč u okviru 23. kola Jelen Superlige odigran je u Čačku, gde je domaći Borac savladao Jagodinu sa 3-1.

I Čačani vode veliku borbu za opstanak u eliti, a junak njihovog večerašnjeg trijumfa bio je Ognjen Ožegović, koji je svojim golovima u 5. i 33. minutu vrlo rano doneo Borcu značajnu rezultatsku prednost.

Ipak, posao domaćima nije bio lak, pogotovo od 71. minuta, kada je Đurić iz jedanaesterca smanjio na 2-1.

Ali, Jagodinci nisu mogli više od toga, Borac je u poslednjim trenucima, golom Stojanovića, stigao i do trećeg gola, za konačnih 3-1. Jagodina je večeras upisala drugi uzastopni poraz, posle neuspeha na svom terenu u prošlom kolu protiv Novog Pazara.