JSL - Nišlije izbile na vrh, remi na voždovačkoj premijeri

• 31. avgust 2013.

• 21:08

Odigrane i poslednje dve utakmice subotnjeg programa četvrtog kola Superlige. Niški Radnički upisao novi trijumf, pa će bar u nareedna 24 sata biti na čelu tabele. Jagodincima bod protiv domaćeg Voždovca na otvaranju novog stadiona.

Subotnji program mečeva četvrtog kola domaćeg šampionata kompletiran je utakmicama u Beogradu i Nišu.

Voždovac je imao superligašku premijeru na svom novom stadionu sa veštačkom travom, a gost im je bila ekipa Jagodine.

Meč je završen podelom bodova, rezultatom 1-1. Na prvi gol se čekalo do 54. minuta, kada je Đurić doveo Jagodince u vođstvo, ali je samo osam minuta kasnije Obradović doneo izjednačenje Voždovčanima.

U isto vreme, na niškom ''Čairu'', domaći Radnički je savladao Slobodu sa 2-0 i izbio na lidersku poziciju na tabeli Superlige.

Do treće pobede u prva četiri kola, Radnički je došao golovima u drugom poluvremenu. Gosti iz Užica su odolevali do 76. minuta, kada je slavlje na tribinama stadiona u Nišu doneo Aleksandar Jovanović vodećim golom.

To je bio najbolji period igre Radničkog, a samo tri minuta kasnije Radoš Bulatović je duplirao prednost i osigurao pobedu ekipi Dragoljuba Bekvalca.

Užičanima je ovo drugi poraz, uz dva remija u prva četiri kola, pa su mimo očekivanja ostali pri dnu tabele, sa samo jednim postignutim golom od početka sezone.