JSL - Nerešeno u Pazaru (KRAJ)

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 30. novembar 2014.

• 13:00

Ekipe Novog Pazara i Partizana sastaju se u poslednjoj utakmici 14. kola domaćeg šampionata, a na našem sajtu možete uživo pratiti sve zanimljive situacije sa utakmice.

90+5 - Kraj u Pazaru, ostalo je 0:0.

89' - Mirno se meč privodi kraju, sve je teže za igru, uslovi su gotovo nemogući.

82' - Dobra prilika za Mijia, šurtirao je ka golu, ali je ona zakačila nekog od igrača Partizana i otišla za malo pored gola. Ofanziva Pazaraca.

78' - Gol za Novi Pazar! Kecap je sjajno centrirao, Matos je došao do lopte u šesnaestercu Partizana i savladao je ovog puta Lukača, 1:1!

72' - Zbog ofsajda je poništen gol Vladimira Volkova, usledili su protesti Marka Nikolića koga isključuje Vlado Glođović. Jako teško je proceniti da li se radilo o ofsajd poziciji.

69' - Kontra Pazaraca, lopta ponovo dolazi do Matosa, ovaj šutira iskosa sa leve strane sa ruba šesnaesterca, Lukač brani.

65' - Škuletić opet preti, ali danas ga neće gol. Njegov udarac je izblokiran, lopta je otišla u korner.

60' - Škuletić je bio u opasnom prodoru, zašprintao je ka golu Pazara, ali ga je sustigao Tintor koji je izbacio loptu.

56' - Mirniji period meča, Partizan ima loptu više u svom posedu.

49' - Neverovatnu priliku nije pretvorio u gol Andrija Živković. Danko Lazović mu je pripremio odličnu priliku, Živković je bio u situaciji 1 na 1 sa Zečevićem, ali je šutirao u njega iz izgledne pozicije.

47' - Partizan odmah preti preko par centaršuteva sa desne strane, Pazarci se brane.

Navijači Novog Pazara sa razvili dve ogromne zastave plavo-bele boje, jedna preko cele zapadne tribine, druga preko polovine istočne, ponovo lepa uvertira za nastavak susreta.

Poluvreme u Pazaru, golom Danka Lazovića Partizan od 4. minuta vodi sa 1:0 po veoma lošem terenu koji sprečava igrače da naprave neku ozbiljniju akciju. Preti se preko prekida, Partizan je nešto opasniji, Pazarci prete samo preko Matosa.

45' - Uzbuđenja pred sam kraj, prvo je Matos sjajno prošao ka golu, pao u šesnaestercu, ali nije bilo kontakta sa igračima Partizana. Na drugoj strani solidan šut Škuletića, Zečević paradom brani svoj gol.

44' - Preskače se igra, skoro da je nemoguće napraviti akciju na sredini terena zbog njegovog stanja.

40' - Prekidi su jedini način da se ugrozi gol obe ekipe, Pazar je imao šansu nakon slobodnog udarca i pokušaja Miloša Tintora, ali bilo je neuspešno.

37' - Solidan šut Marka Jeftovića sa 20-ak metara, ali Lukač nije imao problema.

30' - Partizan preti iz kornera preko Nikole Drinčića i njegovih sjajnih centaršuteva, Ćirković se našao u jednoj prilici, lopta je ponovo završila u korneru. Nakon njega i novog centaršuta lopta se odbila do Markovića koji je šutirao, lopta se odbila od jednog igrača Pazara, a Zečević je bio priseban.

26' - Škuletić u još jednoj prilici nakon dobrog pasa Lazovića, ali je ovoga puta situacija bila dosta teža, samo korner za Partizan.

24' - Neverovatno šta je promašio Petar Škuletić. Nakon centaršuta Živkovića lopta se odbila do napadača Partizana koji sa 5 metara prebacuje gol.

20' - Velika borba na sredini terena, teren u sve lošijem stanju, igračima sve teže da naprave akciju.

15' - Nova velika prilika za Bruna De Oliveiru Matosa, Branko Ilić nije ušao kako treba u duel sa Brazilcem koji ponovo neprecizno šutira ka golu.

10' - Petarda je bačena na Marka Nikolića, eksplodirala je na njegovom džemperu. Sve je u redu sa trenerom Partizana.
Kraći prekid utakmice. Poslednja opomena navijačima na zapadnoj tribini.

8' - Novi Pazar je imao jedan opasan napad, ali je Ćirković izblokirao udarac Matosa. Samo minut kasnije Brazilac je ponovo pripretio udarcem sa 15-ak metara, ali je lopta koja je išla po zemlji otišla pored gola Lukača.

4' - Sjajan centaršut Andrije Živkovića iz kornera, lopta je stigla do Danka Lazovića preko Saše Markovića, a reprezentativac je postigao gol iz blizine za 1:0!

1' - Odmah opasniji napad Novog Pazara, Siniša Stevanović je uputio centaršut, Kecap nije dobro zahvatio loptu. Otišla je pored gola.

0' - Sjajna koreografija navijača Novog Pazara, meč će kasniti nekoliko minuta. Lepa uvertira za meč.

Partizan je imao tri dana pauze, Novi Pazar čak 22, pa je jasno koja ekipa odmornija dočekuje ovaj duel. Partizan će sigurno završiti na prvom mestu na kraju ove polusezone, dok je Novi Pazar trenutno na 6. poziciji domaćeg šampionata sa 2 utakmice manje od pojedinih ekipa.

Teren je veoma težak za igru, trener Partizana je bio veoma nezadovoljan njegovim stanjem pred utakmicu.

Novi Pazar: Zečević – Živković, Tintor, Vuković, Stevanović – Rusmir, Jevtović – Mijić, Bruno Oliveira, Pavlović – Kecap

Partizan: Lukač – B. Ilić, Ćirković, Stanković, Petrović – Drinčić, Marković, Živković, S. Ilić – Lazović, Škuletić.