JSL - Dve zvanične primedbe na suđenje u 20. kolu

• 23. mart 2015.

• 20:42

Kao i u proteklom, 19. kolu, i proteklog vikenda su dva superligaška kluba u zapisnike unela zvanične prigovore na deljenje pravde na njihovim mečevima.

Kako ste već navikli svakog ponedeljka, pred vama je pregled zvaničnih prigovora koje su superligaški klubovi uputili na arbitražu u proteklom prvenstvenom kolu.

I ovo, 20. kolo bilo je među mirnijima u tom pogledu, jer su zvanične primedbe u zapisnike posle utakmica unela samo dva kluba.

Ovoga puta, to su lučanska Mladost i čačanski Borac.

Lučanci smatraju da su dvostruko oštećeni u duelu sa Novim Pazarom (1-3), dok Čačani u prvom redu imaju žalbu na nedosuđeni jedanaesterac, u porazu od OFK Beograda na Karaburmi.

A kad su u pitanju utakmice ''večitih rivala'', koji se i ovog proleća bore za šampionsku titulu, nikakvih primedbi nije bilo.

Evo i kompletnog pregleda zvaničnih primedbi na suđenje.

Mladost Lučani - Novi Pazar 1-3

Primedba FK Mladost: Nedosuđen kazneni udarac u 32. minutu i ofsajd pozicija kod drugog pogotka gostiju u 62. minutu.

Novi Pazar - Bez primedbi

OFK - Beograd - Borac 1-0

OFK Beograd - Bez primedbi

Primedba FK Borac: Primedba na tendenciozno suđenje u korist domaćina tokom čitavog meča, kao i na nedosuđeni kazneni udarac nad igračem Borca sa brojem 77 u sudijskoj nadoknadi vremena.

Radnički 1923 - Voždovac 2-1 (Bez primedbi)
Jagodina - Spartak 1-3 (Bez primedbi)
Rad - Donji Srem 2-0 (Bez primedbi)
Radnički Niš - Vojvodina 1-1 (Bez primedbi)
Crvena zvezda - Napredak 1-0 (Bez primedbi)
Čukarički - Partizan 2-2 (Bez primedbi)