JSL - Duel imenjaka pripao Nišlijama

subota 25.10.2014.
18:54

Fudbaleri Radničkog iz Niša ostvarili su treću ovosezonsku pobedu u desetom kolu JSL pošto su na "Čairu" minimalnim rezultatom savladali imenjaka iz Kragujevca.

juznevesti.com

Četvrta utakmica desetog kola Jelen Superlige odigrana je na "Čairu" gde su dva istoimena kluba iz Niša i Kragujevca ukrstila koplja.

Domaći Radnički slavio je pobedu rezultatom 1:0 (0:0) a junak utakmice bio je strelac jedinog gola na meču Vladimir Đilas.

Nešto opasniji bili su domaći tokom većeg dela meča ali ni izabranici Vlada Čapljića nisu bili bez prilika.

Na startu drugog poluvremena rasplamasala se borba pa je već posle četiri minuta igre Vladimir Đilas glavom pretvara centaršut Ace Jovanovića u gol.

Do kraja susreta Kragujevčani su mogli do izjednačenja nakon greške golmana Kesića a strelac jedinog gola na meču propustio je u 77. minutu šansu da trijumf Radničkog iz Niša učini ubedljivijim.

Pošto do poslednjeg sudijskog zvižduka nije bilo promene rezultata Radnički iz Niša upisao je treću pobedu u sezoni, dok su Kragujevčani vezali peti poraz i ostaju zakovani za dno tabele.