JSL - Čuka odnela bod sa 'Karađorđa', Pazarci šokirali OFK!

• 15. mart 2014.

• 16:29

Dugo smo čekali na bar jedan gol na prve četiri utakmice 19. kola Superlige, a na kraju su nas članovi naše elitne lige častili sa ''čak'' tri pogotka.

Koliko je naša Superliga neefikasna i (ne)zanimljiva, najbolje se videlo tokom današnje četiri utakmice 19. kola, kada punih sat vremena ni na jednoj utakmici nije postignut ni jedan jedini gol!

I kada su već počele opklade da li će do kraja ovih mečeva bar negde da se zatrese mreža, led je konačno probio Marko Poletanović, koji je u Novom Sadu, na 'Karađorđu', postigao vodeći gol za Vojvodinu protiv Čukaričkog.

Ovaj pogodak je doprineo zanimljivojoj igri u nastavku meča. Gosti se nisu mirili sa ovim rezultatom, pa je Igor Matić koji minut kasnije umalo doneo izjednačenje Čukaričkom, ali je stativa spasila gol domaćih.

Ipak, što nije uspelo njemu, jeste Pjasentinu  u 83. minutu, koji je uspeo da donese izjednačenje ''Brđanima'' za konačnih 1:1. Čukarički je i dalje neporažen u prolećnom delu prvenstva.

Kad su ostali mečevi u pitanju, jedini gol je viđen na Karaburmi, gde su gosti iz Novog Pazara savladali ''Romantičare'' sa 1:0 i tako još više otežali situaciju ekipi Milana Milanovića u borbi za opstanak.

Gol koji je odlučio pobednika postigao je Ivan Obrovac u 83. minutu, što je Pazarcima druga uzastopna pobeda u Superligi, a OFK Beograd je u prva četiri kola prolećnog dela prvenstva osvojio samo jedan bod.

Dodajmo još i da u Užicu i Ivanjici nije bilo golova, a ostaje da vidimo hoćemo li večeras gledati efikasnije mečeve...