JSL - ''Brđani'' ne staju, OFK poklekao i u Nišu!

• 22. mart 2014.

• 19:02

Dok su Partizan i Sloboda u Humskoj vodili veliku borbu, odigrane su još dve utakmice 20. kola Superlige, a pobede su takođe ostvarile domaće ekipe.

Ekipa Čukaričkog nastavila je sa odličnim rezultatima ovog proleća, a novu pobedu ''Brđani'' su upisali protiv Javora na svom terenu - 2:1.

Iskusni Nenad Mirosavljević je u 40. minutu ''načeo'' goste iz Ivanjice, koji su, međutim, odgovorili posle 14 minuta igre u drugom poluvremenu, kada je Ivelj postigao izjednačujući pogodak.

Potpuna rezultatska neizvesnost potrajala je sve do samog finiša meča, a onda je Dimić postigao drugi gol za domaće i doneo Čukaričkom četvrtu pobedu u pet odigranih mečeva ovog proleća, za ostanak na sjajnom trećem mestu na tabeli!

Za to vreme u Nišu, domaći Radnički je savladao ekipu OFK Beograda, kojoj ni promena trenera nije pomogla da prekine seriju loših rezultata - 2:1.

Tim sa Čaira, predvođen dojučerašnjim trenerom OFK-a Milanom Milanovićem, počeo je furiozno, već posle  minuta igre vodio je sa 2:0!

Vodeći gol za Radnički postigao je Bulatović u 6. minutu, da bi devet minuta kasnije Stojanović duplirao prednost za 2:0.

Ipak, kada su se malo oporavili od ovog početkog šoka, mladi fudbaleri OFK Beograda su već u 25. minutu tu prednost domaćina uspeli i da prepolove, a strelac je iz ''slobodnjaka'' bio Čavrić.

Očekivalo se da ćemo i u nastavku meča videti efikasan fudbal, ali kad su golovi u pitanju, sve se završilo na tome.

Radnički je upisao prvu pobedu ovog proleća, dok je tim sa Karaburme zabeležio i četvrti poraz u poslednjih pet mečeva, uz samo jedan osvojeni bod.