20:23

Nezapamćena serija golova na domaćoj sceni.

crvenazvezdafk.com

Neverovatni Dejan Joveljić nastavio je svoju impresivnu golgetersku seriju u dresu Crvene zvezde u Omladinskoj ligi Srbije.

Posle het-trika protiv Partizana, pa šest golova protiv Radničkog iz Pirota, danas je upisao novi het-trik, kojim je stigao do brojke od čak 33 postignuta gola od početka sezone.

Zvezda je danas na terenu na Adi savladala Spartak iz Subotice sa 4:2, a Joveljić je svoju najnoviju kanonadu započeo pogotkom sa bele tačke u 16. minutu. Spartak je potom izjednačio golom Stanaćeva u 38. minutu, a isti igrač je gostima doneo vođstvo u 57. minutu iz penala.

Samo pet minuta kasnije, Joveljić je svojim drugim golom izjednačio na 2:2, a za novi preokret pobrinuo se Terzić u 81. minutu.

Trijumf Crvene zvezde potvrdio je Dejan Joveljić tri minuta kasnije, het-trikom za konačnih 4:2.

Zvezda na tabeli vodi sa 44 boda iz 17 mečava, sledi Brodarac sa 36 (15 mečeva) i Partizan sa 25 (16)...