ponedeljak 01.04.2019.
00:16

Sjajna forma Partizanovog talentovanog igrača na ''kaljenju'' u Teleoptiku.

Screenshoot/YouTube/Prvaliga Srbija

Dugo je Teleoptik bio u seriji poraza, na kraju prvog i početkom drugog dela sezone, ali u poslednjih nekoliko mečeva Partizanova filijala igra sve bolje.

Danas su ''Optičari'' iznenadili u Kragujevcu, gde su bili na pragu pobede, ali je domaći Radnički u samom finišu, golom Dimitrića stigao do konačnih 2:2.

Prethodno je Radnički poveo prelepim golom Todorovića u 34. minutu, a Teleoptik je preokrenuo rezultat pogocima Jovana Kokira u 53. i Filipa Vorotića u 73. minutu.

Kada je Jovan Kokir u pitanju, ovaj 19-godišnji momak je danas postigao svoj peti gol u poslednjih pet utakmica Prve lige Srbije.

Seriju golova počeo je protiv Trajala, nastavio protiv Inđije, Slobode i Borca i danas protiv Radničkog, što, ne sumnjamo, raduje i novi stručni štab Partizana na čelu sa Savom Miloševićem.