Još jedna sporna situacija u LSL, fudbaleri TSC-a bili su besni na pomoćnog sudiju!

• 20. oktobar 2019.

• 11:09

Novi poraz ekipe iz Bačke Topole koja polako pada na tabeli.

Posle minimalnog poraza u Surdulici protiv Radnika, kada je takođe bilo polemike oko penala koji je presudio u korist domaćina, ekipa TSC-a sinoć je poražena i u Ivanjici rezultatom 3:2.

Bio je to veoma zanimljiv meč, gosti iz Bačke Topole su vodili 2:1 na poluvremenu, domaćin je u nastavku okrenuo rezultat u svoju korist,ali ono što je ostalo sporno jeste situacija kod odlučujućeg pogotka Ivanjičana, da li je Maričić bio u ofsajdu.

Fudbaleri TSC-a bili su ubeđeni da jeste, zbog čega su se istog momenta munjevito uputili ka aut liniji, kako bi potražili odgovor od pomoćnog sudije.

Gol je priznat, njihovi protesti su bili uzaludni, a Javor Matis je zadržao stečenu prednost do kraja utakmice. Ipak, posle meča, na konferenciji za novinare, trener TSC-a Zoltan Sabo nije komentarisao suđenje, greške je tražio u sopstvenim redovima, a protivniku je bez ikakve zadrške čestitao na pobedi.