Autor: Beta Beta
ponedeljak 21.08.2017.
13:36
Izvor: Beta

Fudbaler Partizana Marko Jevtović rekao je danas da njegova ekipa nije ostvarila ni dobar ni loš rezultat u Beogradu protiv Videotona, u plej-ofu za Ligu Evropa i da očekuje "otvoreniju" utakmicu u revanšu u madjarskom Felčutu.

Beta/DraganGojić/Ev

Fudbaleri Partizana odigrali su prošlog četvrtka u Beogradu 0:0 protiv Videotona, u prvoj utakmici plej-ofa za Ligu Evropa, a revanš je na programu u četvrtak od 20 časova u Felčutu.

"Mislim da će i Videoton morati da se otvori jer igra kod kuće. Sigurno je da će ova utakmica biti otvorenija nego prošla.

Kada govorimo o igračima, najveća opasnost preti od Danka Lazovića, Marka Šćepovića i uz njih Hentija koji je fizički jak.

Rezultat iz prve utakmice nije dobar, ali nije ni loš. Ovo su utakmice koje se igraju 180 minuta i tek je prvo poluvreme završeno",
rekao je Jevtović za klupski sajt.

Fudbaleri i stručni štab Partizana u utorak će krenuti u Mađarsku, a Jevtović je naveo da njegova ekipa sada bolje poznaje Videoton.

"Stručni štab nam je tada, a i sada, jasno pokazao njihove pozitivne i negativne strane. Videoton je tvrda ekipa koja zna šta radi u svakom momentu. U ofanzivnom delu su individualno mnogo jaki predvođeni Lazovićem i Šćepovićem i nisu slučajno izbacili Bordo", naveo je Jevtović.

On je dodao da trener Videotona Marko Nikolić dobro poznaje Partizan, sa kojim je prošle sezone osvojio duplu krunu.

"Uspeo je da amortizuje naše napade, ali nije imao rešenje za našu odbranu", rekao je Jevtović.