subota 02.03.2019.
20:50

Bilo je nervoze i tokom prvog poluvremena, sve je kulminiralo u samom finišu.

EPA-EFE/ANDREJ CUKIC

Osim dva postignuta gola (i jednog poništenog), večerašnji dvoboj na našem najvećem stadionu obeležila je i tuča igrača dva tima u završnici utakmice.

Sve je počelo posle duela Nemanje Nikolića i Filipa Stojkovića, kada je Zvezdin bek završio na zemlji, a Nikolić potom ušao u kontakt, pa u sukob sa Goranom Čaušićem.

Odmah su potom dotrčali Urošević i Zdjelar, koji su nasrnuli na Čaušića, u čiju odbranu su stigli Zvezdini fudbaleri, pa se ekspresno stvorila velika gužva pored aut linije.

Intervenisali su i treneri, igrači sa klupe, ali se srećom sve relativno brzo smirilo.

U prilogu su ti detalji...
-

13 Komentara

Partibrejker
Sunday, 03.03.2019
11:12

Nikolić je zaslužio crveni,a Stojković je još više zaslužio lakat preko lajave gubice.

Realan_PFC
01:54

e sad se vidi sta znaci autoritet kod suije .......... zadnju utakmicu Mazic sto je sudio partizanu, neki smesan prekrsaj nad kosovicem, ovaj skace sa zemlje i unosi mu se u facu, mazic to odma izregulise, objasni kosovicu ko je sta na terenu, ko je igrac, ko je sudija .................. ovo danas, em je konstantno gresio grujic, em ga igraci nepostuju ni malo, non stop nesto sire ruke, deru se, ben baca besno loptu u zemlju i gruujic da nedize tenzije neda mu zuti karton, dobio samo kontra efekat, igraci videli da im se moze ........... nula od autoriteta, nula od sudjenja

Lol xxxxxxxx
Saturday, 02.03.2019
22:36

Lakat u glavu i bez crvenog kartona . Dobrodosli u Jsl

KING OF JUNGLE♦⭐♦⭐♦⭐
22:05

Jel video neko da su bili prekidi za bar 6-7 minuta nadoknade, a možda i više, a ovaj skratio na 3, naravno kad je zvezda jurila rezultat u prvom poluvremenu bilo takođe 3 minute nadoknade s manje prekida, a dozvolio je da se igra i 4. jer je zvezda imala korner. Tu se vidi namera.

NemanjaVidic No1.
22:23

gde je 6,7 minuta produzetka u drugopm?ponisten nam cist gol?vi dali gol iz ofsajda?pavlovic ima zuti rusi igraca koji ide sam na gol sa ledja nema crvenog?ima jos faulova ne sudi se crveni?kasapi,mesari,sramni ste,nikolic lakat u grkljan cist nema crveni?sta reci vise

15:12

Izmene, prekid kod povrede Borjana, prekid kod tuče, prekid kod povrede Boaćija, prekid kod povrede Stojkovića...ide sam na gol, krenuo od korner zastavice pored gol-aut liniji pa nisi realan koliko me zasmejavaš ahahaha...Reći sledeće: Simić je igrao rukom u napadu u kojem je zvezdi poništen gol tako da gol nije regularan zbog ruke Simića. Partizanu nije dosuđen penal na Kosovićem. Partizanu je zaustavljena kontra kada je Grujić izmislio prekršaj Nikolića u napadu, a zvezda onda dala neregularan gol u rekontri, Nikolić je zaslužio crveni, a tada bi utakmica već bila rešena sa par golova razlike u Partizanovu korist, ali su crvene zaslužili Ben još u pravom poluvremenu i Milunović početkom drugog tako da bi zvezda doživela pravu katastrofu sa poštenim suđenjem i tu se vidi koliko je Partizan bolji od ovog uz pomoć sudija naduvanog tima. Najbolji smo, šampioni smo, a vi se poređajte kako se dogovorite sa vašim sudijama i filijalama ispod.

SvetskiSampion
23:20

Spasile vas sudije , trebalo je da se igra jos 10 minuta.

Deki.Stankovic.5
22:03

Iako me je Nikolic iznervirao i zasluzio crveni,a on dobio zuti,pritom i Stojkovic zuti takodje,smehoteka,ali cinjenica da je sudija napravio sve ovo od pocetka meca svojim neznanjem.Prednjacili ste veceras komsije sa tucom ako cemo iskreno ali niste vi krivi nego Danilo mocni!