sreda 17.10.2018.
16:16

Dugo ga nisu videli na terenu.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/DS

Posle rutinske pobede fudbalera Crvene zvezde u Vranju protiv domaćeg Dinama (2:0) i plasmana crveno-belih u osminu finala Kupa Srbije, navijači srpskog šampiona zadovoljno i uz dosta optimizma komentarišu današnja dešavanja na terenu.

Mladi napadač Dejan Joveljić ponovo je zaslužio njihove pohvale zbog još jednog postignutog pogotka, a više reakcija izazvao je i ulazak Dejana Melega u drugom poluvremenu, s obzirom na njegovu malu minutažu ove sezone.

Utisak je da su mu se navijači crveno-belih baš obradovali kada su ga videli na terenu.