Je l' još neko sumnja u Boaćija? Zvezda zasluženo vodi u Kopenhagenu!

utorak 13.08.2019.
20:23

Početak kakav se samo poželeti može za crveno-bele, bez obzira na situaciju iz prvog minuta.

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Crvena zvezda od 17. minuta revanš meča trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona vodi protiv Kopenhagena sa 1:0, što je rezultat koji je vodi u plej-of!

Podsetimo, uoči večerašnjeg duela, bilo je dosta sumnji u formu Boaćija, da li će on moći na pravi način da zameni povređenog Pavkova, ali evo, njemu je trebalo svega 17 minuta da skeptike razuveri.

Zvezda je i u Beogradu pokazala da je bolji tim od Kopenhagena, to pokazuje i večeras u prvih dvadsetak minuta i za očekivati je dobre vesti večeras oko 22 časa.