Javor se oglasio zvaničnim saopštenjem povodom utakmice u Inđiji: "Da čast i bruka žive dovijeka"!

utorak 05.11.2019.
13:15

Bilo je puno pisanja nakon duela Inđije i Javora u 15. kolu Linglong Superlige Srbije.

fkjavor.com
fkjavor.com

Utakmica između Inđije i Javora u 15. kolu domaćeg prvenstva privukla je veliku pažnju fudbalske javnosti u Srbiji.

Javor Matis je kao gost slavio sa 3:2, a susret u Inđiji obeležila su i dva crvena kartona za domaće igrače, kao i penal za goste u poslednjim minutima utakmice.

Nakon dosuđenog penala fudbaleri domaćeg sastava su demonstrativno napustili teren, ali su se ubrzo vratili, pa je nakon 10 minuta nadoknade susret priveden kraju.

Odmah nakon utakmice, usledilo je i zvanično saopštenje fudbalskog kluba Inđija.

Član sudijske komisije FSS Igor Radojčić je ocenio za TV Arena Sport suđenje arbitra sa pomentog susreta Bojana Nikolića, zaključak je bio da su njegove odluke bile ispravne, više o tome OVDE.

Sada se zvaničnim saopštenjem oglasio i klub iz Ivanjice, koji konstatuje da je čak i oštećen u Inđiji, jer mu je poništen gol zbog dosuđenog ofsajda, što prema njihovom mišljenju nije bio slučaj.

Ipak, ističu da smatraju da su u pitanju bili "previdi arbitra" i nemaju nikakve sumnje u njegove namere.

U nastavku pogledajte detalje sa utakmice, a kompletno zvanično saopštenje FK Javor Matis možete pročitati OVDE.