Javor odoleo na "tvrđavi"

• Autor: Boris Jovanović

• 17. novembar 2012.

• 15:08

Dobar meč u Novom Pazaru, domaćin poveo, ali u drugom poluvremenu se spasio poraza.

Javor odoleo na
Već nakon desetak minuta radovali su se navijači Novog Pazara, Alivodić je dobro pratio jednu akciju svog tima, pogrešio je Vlašić, 1:0.

Pre toga su Ivanjičani pripretili preko beka Josovića, ali on nije bio precizan u izglednoj situaciji.

Domaćin je mogao da poveća prednost preko Raščića, a u kontri, izjednačenje, Milovanović je izborio penal, Eliomar je iz drugog pokušaja, posle odbrane Đogatovića smestio loptu u mrežu.

U finišu prvog poluvremena mnogo uzbuđenja, Pazarci su tražili penal zbog starta nad Bogunovićem, umesto toga, gosti vode. Nemanja Vidić je odličnim udarcem okrenuo rezultat, na nezadovoljstvo najvatrenijih navijača...

U drugom poluvremenu, Pazarci su svim silama atakovali ka golu Nikolića, ali je golman Javora bio raspoložen.

Ipak u 61. minutu, Bogunović je uposlio Vusljanina koji je matirao golmana Ivanjičana, 2:2.

Do kraja su Novopazarci bodreni pokličima oko 4000 navijača napadali, ali bod putuje u Ivanjicu.