''Jao, jao, jao, jao...'' Bolna reakcija Ace Stojanovića posle još jednog primljenog gola ''Orlića''

nedelja 23.06.2019.
22:19

Ali, Dancima ni ovo nije dovoljno, njima treba još ubedljivija pobeda ako žele da zadrže šanse za plasman u polufinale.

Beta/Franco Debernardi/ANSA via AP

Drugo poluvreme utakmice poslednjeg, trećeg kola Grupe B na Evropskom prvenstvu loše je počelo za mladu reprezentaciju Srbije.

Danska od 51. minuta vodi sa 2:0, golom Rasmusena, posle početničke reakcije našeg tima.

Sve se dogodilo posle kornera sa desne strane, koji nije baš dobro izveden, ali je lopta prošla pored trojice-četvorice naših igrača i odskakutala do Rasmusena, koji ovaj poklon nije propustio - 2:0.

Komentar ''jao, jao, jao, jao...'' RTS-ovog komentatora Ace Stojanovića u direktnom prenosu možda na najbolji način ilustruje ovu situaciju.

Pet minuta kasnije, Rosićeva mreža još jednom se zatresla, ali posle dvominutne provere uz pomoć VAR tehnologije, gol Danaca ipak nije priznat zbog ofsajd pozicije.

Podsetimo, prvi gol za Dansku postigao je Jakob Brun Larsen u 21. minutu meča.

Da bi ostali u trci za polufinale, Dancima treba pobeda od bar tri gola razlike.