23:33

Neverovatan prizor iz svlačionice Partizana.

Beta/Branislav Božić/Ds

Fudbaleri Partizana izvojevali su tešku pobedu nad Dinamom iz Vranja.

Utakmica u Surdulici nije bila nimalo atraktivna za gledanja, a kamoli za igranje.

I ne bi bio problem da je to jedini razlog mučenja Partizana koji je golom Ožegovića uspeo da probije odbranu domaće ekipe u 84. minutu.

Najnoviji prizor iz svlačinice nam ukazuje na to kako je bilo igrati na ovom susretu.

Marko Janković bio je žrtva neverovatnog gesta jednog od fudbalera Dinama koji ga je ogrebao preko celih leđa.

Marko Jankovic ogrebotina

Celu situaciju je Nebojša Kosović komično objasnio emotikonom tigra, aludirajući na njegove kandže.

10:38

....OVAJ RECKO JE TRENER NEKE SEOSKE BORILAČKE VEŠTINE.....POLUSVET....

Sale76
08:11

Ajde bre,nemoj da se brukas,ovo je smesno!

FamilyHangingOut \'11
08:06

Ako je neko rekao da smo dali gol u 84. minutu, to ne mora da znaci da je i tacno, a i nije tacno jer smo ga dali u 82. minutu. Sa druge strane, bojim se da je nas gol neregularan jer su i Suma i strelac bili u ofsajdu prilikom upucivanja centarsuta, a ja se sigurno necu vaditi na to sto je lopta posle zakacila i jednog njihovog igraca jer je to apsolutna besmislica i glupost...

El Matador PFC-FCB
00:23

Ovakvim seljačkim ekipama poput Dinama USTAVOM treba zabraniti da uopšte igraju profesionalni fudbal! Le Talek je bio u pravu kad je onako reagovao protiv Lučana jer seljacima je mesto na njivi a ne na terenu!

PARTIZAN ŠAMPION \'18
Sunday, 29.07.2018
23:59

Ova maskota što se nakezila nakon revijalne utakmice i poraza svog tima od 3:0 na maloj Marakani uz prvi gol nakon 5-6 nedosuđenih prekršaja za njegov tim do tada gde je zvezdica nakon svakog imala šansu za gol, a drugi nakon ofsajda treba posle ovakve utakmice da bude presrećan što je samo 1:0, a ne 10:0 za Partizan i da zahvali sudijama što im u 1p nije pokazao nijedan žuti, a u drugom tolerisao izležavanje, nije dosudio 2 čista penala za Partizan i produžio samo 5 minuta, a trebao je minimum 10 minuta da produži utakmicu. Presrećan da bude jer bi sa realnim suđenjem i boljom realizacijom trebalo da bude 15:0 za Partizan.