Autor: Beta Beta
nedelja 05.11.2017.
16:18
Izvor: Beta

Šef struke crno-belih izneo danas svoja očekivanja i kada je u pitanju sudbonosna utakmica sa Jang bojsom u petom kolu Lige Evrope.

EPA/PETER KLAUNZER

Trener fudbalera Partizana Miroslav Đukić rekao je da crno-beli nisu uspeli da "probiju" odbranu Mačve u prvom poluvremenu današnjeg meča i istakao da nije lako igrati protiv organizovanih ekipa.

Fudbaleri Partizana pobedili su danas u Šapcu ekipu Mačve sa 3:1 u utakmici 16. kola Super lige Srbije.

Mačva je povela u 37. minutu golom Mladena Lazarevića, ali su crno-beli u drugom poluvremenu preokrenuli rezultat. Izjednačio je Leandre Tavamba u 54, na 2:1 je povisio Saša Ilić golom iz jedanaesterca u 86. minutu, a pobedu Partizana potvrdio je Đorđe Jovanović u 89. minutu.

"Mi potcenjujemo našu ligu, u njoj nije lako igrati protiv organizovanih ekipa", rekao je Đukić novinarima u Šapcu.

Trener Partizana se potom osvrnuo i na meč protiv Jang Bojsa koji očekuje crno-bele u Ligi Evropa.

"Jang bojs će doći po pobedu, jer mu samo to odgovora, što će nama otvoriti više prostora za kontranapade", rekao je Đukić i dodao da je, kad se igra sreda-nedelja, jako teško naći ispiraciju za nove ideje u mečevima.

Partizan je drugi na tabeli Super lige sa 39 bodova, odnosno ima bod manje od prvoplasirane Crvene zvezde koja kasnije danas igra u Nišu protiv Radničkog.

Crno-beli u narednom kolu domaćeg šampionata gostuju Javoru.

20:52

Poznati ste po kontranapadima, sve brze igrače imate hahha a onaj u žutom vam je najbrži

20:45

Pa dobro, ako su sve organizovane ekipe zasto ti ne napravis, organizovanu i dobru ekipu nego svaki put primamo po gol? Imamo veoma tezak raspored do kraja tesko da cemo izdrzazati s tobom do kraja

Povratak bota 7855
19:02

Ma ne, dolaze da se brane.

trifun
18:54

E moj Djukiću,veliš na kontranapad,pa ti da umeš da izvršiš analizu svake prethodne utakmice imao bi bolje rezultate u svakoj narednoj.Vidiš li čoveče božji da kad imate kontru i istureni su Ožegović i Tavamba loptu uvek dobija Tavamba bez obzira što je tada Ožegović u boljoj prilici.Uzmi i pogledaj današnju utakmicu protiv Mačve i pitaj Tavambu zašto nije dao loptu Ognjenu.Takvih situacija bezbroj,a dobro izvedenim kontrama najlakše se stiže do pobede.Onaj Janković slomi se trčeći,ali loptu izgleda hoće da nosi kući jer ne zna da igra iz prve.Žali Bože onoliko trčanje a efekat nikakav. ni

MARCO NICO
18:08

Antonov i El Munir > Miletic, Suma, Radin i Marjanovic > Jevtovic, Pantic > Jankovic, Jovanovic > Tavamba/Ozegovic. Nadam se da jos uvek postoji sansa da El Munir i Marjanovic tj. Marjanovic i El Munir budu registrovani za LE. Kao da je bilo nekih izmena posle prvog kola, kao da je neko onda bio dodat...

$$$ BRACELA $$$
00:51

Terapija brale kakav Munir i bakraci...

DR DRE
12:50

Verovatno ne moze niko vise da bude prijavljen posle prvog septembra, ovo tvoje uopste ne bih komentarisao.

MARCO NICO
17:30

PARTIZAN JE PRVI SA 40.

Povratak kralja 59
17:29

Jang Bojs će forsirati pas iza leđa naše odbrane jer su im oba napadača veoma brza, igru po krilima odakle slede centaršutevi i pokušaće iz prekida odakle su veoma opasni kao i šutevima na odbijene i povratne lopte gde su takođe dobri.