Jagodinci skinuli Vošu sa vrha!

• 16. septembar 2012.

• 20:53

Zvanični debi novog trenera Vojvodine Nebojše Vignjevića nije bio uspešan. ''Lale'' večeras na svom terenu osvojile samo bod protiv Jagodine i prvo mesto na tabeli prepustile Partizanu.

Iznenadna promena trenera večeras se nije pokazala kao pravi potez, kad je u pitanju Vojvodina.

Do ovog vikenda lider Superlige, večeras je na ''Karađorđu'' igrao nerešeno, 1:1, sa ekipom Jagodine, u poslednjoj utakmici petog kola Superlige.

Domaći tim je poveo u 20. minutu golom defanzivca Igora Đurića posle kornera koji je izveo Moreira, a konačan rezultat postavio je Živanović osam minuta kasnije, takođe posle kornera.

U samom finišu prvog poluvremena Đenić je bio oči u oči sa golmanom Supićem, koji je sjajnom intervencijom sprečio potpuni preokret.

U nastavku, rezervista Nemanja Bilbija je u 82. minutu bio najbliži golu, ali nije bio precizan.

Posle ovakvog epiloga, Partizan je ostao na čelu tabele sa 12 bodova, Rad i Vojvodina imaju po 11, ispred Crvene zvezde, Jagodine i Donjeg Srema sa po 10...

Vojvodina: Supić, Grin, Bojović (od 65. Bilbija), Moreira, Abubakar, Nastić, Stevanović (od 82. Jao), Poletanović (od 8. Mitošević), Vulićević, Đurić, Jokić.

Jagodina: Bondžulić, Valentić, Projić, Tomić, Živanović (od 62. minuta El Munir), Gogić, Lepović, Cvetković, Đenić, Đurić, M. Stojanović (od 70. Cvetković).