Jagodinci raspucani na prvoj proveri

utorak 27.01.2015.
19:17

Fudbaleri Jagodine odigrali su prvu kontrolnu utakmicu uoči polaska na pripreme u Antaliju. "Ćurani" su u prvoj proveri bili raspucani i lako dobili ekipu koja pretenduje na plasman u Jelen Superligu.

fkjagodina.org.rs

Superligaš iz grada na Belici odigrao je prvu kontrolnu utakmicu u sklopu priprema za prolećni deo sezone a protivnik izabranicima Sima Krunića bila je Sloga iz Petrovca na Mlavi.

Utakmica je odigrana na "Gradskom stadionu" u Jagodini a domaćin je slavio rezultatom 3:1 (0:1) nakon preokreta koji je viđen u drugom delu susreta.

Gosti su poveli golom Tripkovića već u 9. minutu a minimalnu prednost Sloga je imala sve do početka drugog dela kada je Đorđe Šušnjar poravnao na 1:1.

Jagodinci su do potpunog preokreta stigli u 79. minutu golom Ilića a Šušnjar je drugim pogotkom u 86. minutu samo potvrdio trijumf domaćih.

Ekspedicija FK Jagodina zaputiće se na centralni deo priprema u Antaliji već u četvrtak a tamo će "Ćurani" odigrati osam kontrolnih utakmica.