Jagodina nije uspela, Kazahstanci idu dalje!

• 12. jul 2012.

• 18:01

Srbija je već ostala bez jednog predstavnika u kvalifikacijama za Ligu Evrope. Jagodina nije uspela da se revanšira kazahstanskom Ordabasiju za poraz iz prvog meča, posle današnjeg remija u Kazahstanu.

Posle poraza od 1:0 na svom terenu pre sedam dana, fudbalerima Jagodine bila je potrebna pobeda u današnjem revanšu protiv Ordabasija kako bi nastavila takmičenje u kvalifikacijama za Ligu Evrope.

Međutim, ekipa Sima Krunića nije uspela u tim nastojanjima, meč je završen bez golova, rezultatom 0:0, pa dalje ide kazahstanski predstavnik.

Jagodinci su u prvom poluvremenu ostavili sasvim solidan utisak, a u 11. minutu Mudrinski je propustio sjajnu šansu da svom timu donese toliko željeni gol.

Iati igrač je i u nastavku imao odličnu priliku posle kornera, ali ponovo nije bio precizan.

U poslednjih deset minuta Jagodinci kao da nisu imali snage da nastave sa napadima, pa su domaći u finišu umalo došli do nove pobede. Ipak, istakao se golman Bondžulić, pa je do kraja ostalo početnih 0:0.

Ordabasi: Bekbajev, Mvesigva, Tradković, Adirbekov, Aruri, Karpovič, Kasjanov, Paholjuk, Mansur (90' Kožabajev), Tažimbetov (78' Bejsenov), Kolins (84' Kolins).

Jagodina: Bondžulić, Tomić, Dukić (87' Nikodijević), Projić, Živanović, Gogić, Stojkov, Mudrinski, Stojković (88' Vukmirović), Stojanović, Đenić (74' Kostić).