Izgleda da je penal rešio sve, Zvezda već može da se okrene Omoniji! Sudija razbesneo ''Brđane''!

petak 11.09.2020.
20:22

Furiozan početak crveno-belih u drugom poluvremenu.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Ako je tokom prvog poliuvremena Čukarički i pružao dobar otpor, u nastavku drugačija slika na terenu i vrlo brzo je Zvezdina prednost značajno uvećana.

Podsetimo, Zvezda je povela već u trećem minutu preko Milunovića posle kornera, kada se Boaći povredio, a  početak drugog poluvremena obeležio je gol Mirka Ivanića.

Zvezdin vezista je posle četiri minuta igre u nastavku prihvatio loptu na ivici kaznenog prostora, iskosa sa leve strane, uputio udarac, a lopta je pogodila Ćirkovića i odbila se u suprotni ugao - 0:2.

Samo četiri minuta kasnije meč je praktično rešen - Vukanović je silovito ušao u kazneni prostor po desnoj strani, tu je oboren i za sudiju Lukića nije bilo dileme - penal za Zvezdu.

Utisak je da je to nedostižna prednost, pogotovo što i Čukarički više ne deluje kao ekipa iz prvog poluvremena.

Da sve bude gore po ''Brđane'', Sanogo je u 60. minutu neoprezno startovao na kapitena Čukaričkog Marka Docića, koji je vrištao od bolova. Povredio je koleno, dugo mu se ukazivala pomoć na terenu, a onda je na nosilima iznet sa terena.

A Sanogo je dobio - žuti karton, što je izazvalo proteste igrača Čukaričkog.