• 27. januar 2014.

• 21:53

Jagodinci dobili novo pojačanje za nastavak sezone. U pitanju je makedonski internacionalac Nikola Jakimovski, koji je stigao iz japanske Nagoje.

Ekipa Jagodine će u drugom delu sezone biti jača i za 23-godišnjeg Makedonca Nikolu Jakimovskog.

Ovaj fudbaler je već nastupao u Superligi, pošto je svojevremeno nosio dres ivanjičkog Javora. Potom se otisnuo put Japana, u ekipu Nagoje, ali nije uspeo da se nametne, pa se vratio u Srbiju, u redove aktuelnog osvajača našeg nacionalnog Kupa.

Jakimovski, koji igra na poziciji levog veznog igrača, potpisao je dvogodišnji ugovor sa Jagodinom i u ovom klubu veruju da će on biti veliko pojačanje u nastavku sezone.

Treba naglasiti i da su fudbaleri Jagodine odigrali i prvi kontrolni meč na pripremama u Antaliji i remizirali bez golova, 0:0, sa ukrajinskim Metalurgom iz Donjecka, jednom od najboljih ukrajinskih ekipa.

Jagodinci su bili bolji rival u tom susretu, stvarali šanse, a Lepović je u prvom poluvremenu imao najbolju, da iz penala postigne gol, ali je Ukrajince spasao golman Pankiv.