• 27. novembar 2017.

• 09:25

• Izvor: Sportske.net, zurnal.rs

Čul ste šta je posle meča sa Crvenom zvezdom rekao trener Čukaričkog Nenad Lalatović, ali prvi čvek kluba bio je još konkretniji.

Iako je stručni komentator na TV Arena Sport Igor Radojičić sinoć konstatovao da sudija Santrač nije pogrešio ni kod nedosuđenog penala za Čukarički, ni kod dosuđenog za Zvezdu, na Banovom brdu su veoma nezadovoljni arbitražom pomenutog sudije.

Podsetimo, trener Nenad Lalatović je neposredno posle meča konstatovao da je ''mogao da dođe i Mančester, Zvezda bi bila dominantnija u drugom poluvremenu''.

Ali, prvu reakciju na dešavanja na terenu imao je prvi čovek Čukaričkog Dragan Obradović.

On je, naime, napustio stadion posle dosuđenog jedanaesterca za Zvezdu početkom drugog poluvremena.

''Nema potrebe da više dolazim na stadion. Dovoljno je bilo ovih 50 minuta da vidim sve'', poručio je Obradović, a prenosi ''Žurnal''.

Crvena zvezda je potom preko Boaćija stigla i do pobedonosnog gola, za konačnih 2:1, pa sada ima šest bodova više na superligaškoj tabeli od drugoplasiranog Partizana.