sreda 26.02.2020.
14:51

Utisci posle prvih 45 minuta?

BETAPHOTO/BRANISLAV BOZIC/EV

Crveno-beli se nisu proslavili u prvih 45 minuta, Inđija vodi, a utisak je da će Dejan Stanković morati nešto da promeni u nastavku.

Navijači, očekivano, nisu zadovoljni, Inđija je povela iz prve prave šanse, Ognjen Krasić je pobegao odbrani i rutinski pogodio dalji ugao za 1:0.

Zvezda je teško dolazila do opasne zone, gosti su igrali sporo i predvidivo, te odbrana domaćih nije imala mnogo problema da ih zaustavi.

Navijači su označili Vulića kao jednu od slabijih karika u prvom poluvremenu, a ostaje da vidimo da li će ostati u igri i u drugom delu.

6 Komentara

Realni Arthur
Wednesday, 26.02.2020
16:50

Pa iskreno, ne verujem da igrac namerno povredi drugog igraca, jedu isti hleb, inace ako je tako onda to je za krivicni postupak.Jedna stvar da nam bude jasna, ko god igra malo agresivnihe protiv Zvezde i Partizana odmah su u problemu, zato sto nemaju bas neki veliki kvalitet sto ih odvaja od drugih timova! Ali, gledam na poluvremenu Inđija 24 faulova Zvezda 5, znaci to je cinjenica, nije smak sveta izgubiti, ali ako drugi tim igra cvrsto igraj i ti bre! Srecno, kako god, ja bih hteo samo da ne izgubimo, nereseno bi bilo ok, i ako Bog da bez povreda!

Колатерална Штета
16:06

Na poluvremenu postavlham 2 pitanja: Koliko će penala biti za CZ u drugom poluvremenu? 2 ili 3? Hoće li igrači Inđije dobiti 1 ili 2 crvena kartona?

NemanjaaVidiiiicNo1
Thursday, 27.02.2020
23:41

Samo kazi jedno,nije zasluzen crveni i nije trebao vidic da dobije crveni za pogibeljan start sa ledja?

15:54

Kakav pogibeljan start vidica sa ledja na koleno i nema crvenog kartona sramota,rekli su da im je cilj pre utakmice da nam povrede igrace nisam verovao ali sad se dokazalo