Igra Partizana ponovo očajna, ima li Kiza još kredita?

• Autor: Aleksandar Obrenović

• 27. septembar 2015.

• 18:15

Partizan je danas savladao Voždovac uz veoma lošu igru, po mnogima je domaćin bio danas bolji.

Voždovac je danas vodio protiv Partizana, imao i pri rezultatu 1:1 i 1:2 dobre prilike da postigne gol, ali nije uspeo da izvuče niti jedan bod.

Partizan je slavio na Vračaru, po mnogima nezasluženo, ali pitanje koje se postavlja jeste:

Da li je Zoran Milinković dobio još kredita kod uprave Partizana?

Tri boda je ono što je trebalo ekipi, ono što se piše i što je dobro za samopouzdanje ekipi od koje se očekuje da do kraja polusezone makar malo smanji prednost od 9 bodova u odnosu na Crvenu zvezdu.

Ipak, igra je bila na nivou prosečne ekipe iz Superlige, Voždovac je vrlo lako mogao do pobede, čak je i Živko Živković bio taj koji je spašavao Partizan.

Da napomenemo da je ekipa strepela do samog kraja meča iako je imala igrača više pošto je Adamović dobio drugi žuti karton u 83. minutu. Bilo je i zvižduka na kraju uprkos pobedi, ekipi je bilo bitnije da sačuva svoju mrežu nego da napadne Voždovac, iako je bilo i više nego primetno da prostora ima.

Zoranu Milinkoviću su krajem prvog poluvremena navijači pevali: "Kizo, odlazi", jasno mu stavivši do znanja kakav je njihov stav. Mislimo na deo navijača, ne na sve.

Da li mislite da zaslužuje da ostane trener Partizana i nakon ovog meča?