I penal i DVA IGRAČA VIŠE za Zvezdu, ali i još jedan veliki promašaj!

• 25. februar 2017.

• 14:20

Još jedna u nizu velikih prilika koje je Zvezda danas prokockala protiv Bačke.

Posle samo šest minuta igre u drugom poluvremenu, fudbaleri Crvene zvezde uspeli su da iznude i jedanaesterac i iaključenje fudbalera Bačke Marka Klisure.

Sve se dogodilo posle jednog udarca Ruiza, golman domaćih Konovalov je odbio loptu, a Damijan Le Talek je iskoristio kontakt sa Klisurom da iznudi najstrožu kaznu.

Da sve bude gore po ekipu Bačke, Klisura je tom prilikom zaradio i drugi žuti karton, pa Zvezda od 52. minuta igre ima igrača više na terenu.

Ipak, Mičel Donald potom nije iskoristio jedanaesterac, pogodio je stativu, pa je ostalo 2:0 iz prvog poluvremena, golovima Boaćija.

Tu problemima domaćih nije bio kraj, pošto je u 63. minutu Bačka ostala iz bez Macanovića, koji je isključen takođe zbog dva žuta kartona, ovoga puta zbog prekršaja nad Plavšićem.