sreda 11.10.2017.
19:33

Tako se ponaša iskusniji igrač prema svom mlađem kolegi.

crvenazvezdafk.com

Crvena zvezda je rešila pitanje plasmana u osminu finala Kupa već tokokm prvog poluvremena, koje je dobila sa 3:0, pa joj je u nastavku ostalo da rutinski privede posao kraju.

Posle petnaestak minuta igre u drugom poluvremenu, domaći su stigli i do četvrtog gola, a strelac je po treći put bio mladi Luka Adžić.

Uz sve pohvale ovom talentovanom momku, koji je svojom majstorijom iz slobodnog udarca započeo Zvezdinu seriju golova, mora se istaći i napadač crveno-belih Aleksandar Pešić.

Mogao je i on da upiše het-trik, ali je u dva navrata, i kod trećeg i četvrtog Zvezdinog gola, odlučio da asistira Adžiću, iako je i sam imao čistu situaciju, jedan na jedan sa protivničkim golmanom.

Ovo je još jedan pokazatelj kakav timski duh vlada ove sezone u Crvenoj zvezdi, što je  i dodatna snaga Milojevićevog tima.