Autor: Beta Beta
sreda 13.03.2019.
19:07
Izvor: Beta

Napadač Radničkog svojim novim golovima doneo Nišlijama plasman među četiri najbolje ekipe u Kupu Srbije.

Beta/Dragan Gojić/Ev

Fudbaleri Radničkog plasirali su se u polufinale Kupa Srbije, pošto su večeras u Nišu s 2:1 pobedili Vojvodinu.

Ekipa Nenada Lalatovića je povela golom Nermina Haskića u 40. minutu iz jedanaesterca koji je skrivio Aranđel Stojković faulom nad Lazarom Ranđelovićem.

Radnički je pred oko 1.500 gledalaca na stadionu Čair poveo s 2:0 drugim  pogotkom Haskića u 63. minutu, da bi u poslednjim sekundama meča Ognjen Đuričin postavio konačan rezultat.

Ranije danas Mladost je sa 2:1 pobedila Spartak iz Subotice, dok je Partizan sa 4:0 bio bolji od Napretka, a Crvena zvezda je u 18.00 počela utakmicu protiv Radnika.