HAOS u Novom Sadu, ali je Sadik obeležio poluvreme!

nedelja 30.08.2020.
19:35

Vođstvo crno-belih nakon prvih 45 minuta utakmice, ali će sa igračem manje u nastavak meča.

Srdjan Stevanovic/Starsportphoto ©

Prvo poluvreme u Novom Sadu na stadionu "Karađorđe" je završeno, a Partizan vodi sa 0:1.

Partizan bolji na startu utakmice, a prvu priliku imali su crno-beli u 4. minutu kada je Stevanović dodao do Asana koji šutira pored gola.

Na drugoj strani samo dva minuta kasnije šansa za Vojvodinu, Gemović je pao u kaznenom prostoru ali sudija Jovanović nije pokazao na belu tačku. Moramo napomenuti i ogromnu grešku Vitasa i Banjaka koji su dopustili Gemoviću da uzme loptu. Svakako, sumnjiva situacija o kojoj će biti raspravke.

U 12. minutu šansa za Sadika, Stevanović ga je proigrao, ali Nigerijac nije postigao gol iz ne tako loše situacije.

Nakon ovoga, slaba utakmica, Partizan je imao posed, ali šansi nije bilo sve do samog kraja poluvremena kada smo videli i prvi gol na utakmici.

Sadik je probio odbranu Voše, igrao se 40. minut, fantastično je šutirao i pogodio mrežu za 0:1.

Nakon ovog gola došlo je do sukoba Sejdube Sume i Nikole Drinčića, bilo je svačega i na kraju je isključen Suma. Na teren je ušao i Savo Milošević koji je pokušao da istera pravdu.

Pogledajte i situaciju u kojoj je isključen Suma.

Zahteva se hitno reagovanje!

Posted by Sportske.net on Недеља, 30. август 2020.

23 Komentara

Nerealno realan
Sunday, 30.08.2020
20:24

Realno, cist crveni za Sumu! Aj lakat u glavu u padu da kazes da je “slucajan”, ali jos kedan lakat dok se dize, to ne sme da se ne sankcionise. A sto se ostalih sumnjivih odluka tice, iz aviona se vidi da se gura na Vosinu stranu. Zapravo, ne na vosinu, nego jednostavno samo da ide protiv nas.

paok
23:43

Jeste Suma zasluzio crveni ali isto i Drincic, prvi ga je udario

Deki.Stankovic.5
Monday, 31.08.2020
17:13

Tebe postujem ko iole korektnog al se ne slazem,Drincic lakat na pocetku duela je nesto sto imas svaki dan na terenima i zasluzio je zuti bez pogovora,crveni bas i ne,e sad da ne umanjim tvoje misljenje,mozda ja nisam u pravu,pozdrav za tebe.

Petar Petar
19:51

Sta znam, crveni jeste. Jedino sto je bio crveni i za Drincica s tom razlikom da bi Drincic trebalo da pauzira jednu, a Suma npr tri utakmice. U sustini do svega ne bi ni doslo da prvo drincic nije uvalio lakat, znaci inicirao je incident. I to mu se ne desava prvi put protiv Partizana, imao je ispada i u Cukarickom i u Radnickom, a i u Vojvodini. Sadik je takodje bio zreo za jos jedan zuti, ali dobro, ni igracima koji tako startuju na njega ne daju se zuti za takve stvari.

Gogi-11
19:49

Vosa ostecena za penal i za crveni sadiku crveni za sumu opravdan i da je ovo neka jaca liga bio bi kaznjen najmanje 3 utakmice jer laktom udara 3 puta bez lopte u duelu su obojica isli laktovima....

Princip123
20:15

Ha ha,smešan si mali.

22:11

Ne moze da bude smesan neko ko prica istinu,ua razliku od tebe koji si specijalno za veceras napravio novi nick :D nije vam lako razumem sve.

Mr.mendoza
19:46

Na sve se misli da se partizanu oteza 3 utakmica vec na 36 stepeni jedna pod olujom a o gostovanjima kartonima i penalima necu ni da ta pricam

Realni Arthur
19:43

Suma nije zasluzio crveni karton, mada kad je ustao udarao Drincica laktom po glavi bz lopte! Sadik velemajtorski, ali prvi faul sa ledja gazenje to je u Evropi crveni direktno. Pa isti igrac direktno ise sa ledja i udara Drincic, cist karton i to bi znacio crveni isto. Bez veze tenzije, ali srecom pa ovaj bivsi Partizanovac poceo ovu kavgu. Znaci, crveni nije zasluzio Suma nego Sadik! Partizan igra bolje, konkretniji je, i bas mi je zao sto je osta sa deset igraca, i da su bili kompletni drugi deo bi bio dosta tezi za Partizan koji su igralu utakmicu pre tri dana i nema svezine, ove lale odmarali su citavu nedelju ali to se ne vidi. Sad slucajan poraz ima da bude Cia, KGB, Vucic, ...., a da su ostali kompletni onda bi bio neka blaga zalba jer prosto kako god se zavrsilo ima da se zale kao posle svake tekme! Ali ajde neka pobedi bolji!

Johny_Quid
19:49

Promeni to realno u nick u ..

20:52

Znaci ne slazes se sa mnom. Ok druze ja sam tako video to, mozda i gresim, ali obrati paznju u drugom delu, osim tog incidenta sudjenje je bilo manje vise ok! Pozdrav

19:51

Kako bre brate nije zasluzio crveni za ono udaranje laktom u glavu na kraju duela???Sta je za tebe crveni ako to nije?

IMUN NA MINUSE(VE)
19:43

P.S. To iskljucenje je kompenzacija za nedosudjeni penal, jasno je kao dan...

19:42

RaspravKe:-D Mislim da nije Gemovic nego Vukadinovic, a video sam da je pogresio i Urosevic, ne znam za Makija. To je bio penal, ja bih ga trazio da je Asano bio na mestu Vukadina, a trazio bih i crveni samo sto bih za to mogao da se slikam u koloru Hahaha Prestrog crveni za Sumu (uvek te manje iskljuce, setite se Moreire i Sume u Derbijima), mogao je komotno i Drincica da iskljuci, a posle je oprosten i drugi zuti Sadiku. Kitas pardon Vitas je kriminalan igrac, ja stvarno ne znam zasto igra tako neuralgican fudbaler, da li je moguce da Savo ne moze da trazi pojacanja na vreme?!