''Grobari'', šta kažete za novo pojačanje?

• 27. avgust 2016.

• 23:06

Uroš Đurđević je odigrao prvih tridesetak minuta u dresu Partizana, nije uspeo da se upiše u strelce protiv svog nekadašnjeg kluba. Da li je bar igrom zadovoljio ukuse pristalica crno-belih?

Fudbaleri Partizana upisali su najubedljiviju pobedu u sezoni, savladavši Rad u Humskoj sa 4:0, u utakmici koju je obeležio i debi Uroša Đurđevića za crno-bele.

On je priliku dobio u drugom poluvremenu, ušao je umesto Božinova, u trenucima kada su crno-beli imali igrača više na terenu. Imao je dovoljno prostora da se iskaže, ali se u strelce nije upisao.

Interesantno je da je već po ulasku na teren mogao da zatrese mrežu, ali je njegov poušaj zaustavio golman ''Građevinara'' Dejanović.

A evo kako su Đurđevićevu igru večeras na Tviteru komentarisali navijači Partizana...