''Grobari'' slave Bambija - Zašto iz penala, kad je lepše iz ''slobodnjaka''?

nedelja 29.10.2017.
19:11

Brojne reakcije navijača Partizana posle uzbudljive utakmice protiv Borca.

Sportske.net/Mihajlo Vidojević

Partizan se ponovo namučio da dođe do novih superligaških bodova, ali je protiv Borca u 97. minutu, majstorijom Zorana Tošića iz slobodnog udarca uspeo da trijumfuje sa 2:1.

Podsetimo, popularni ''Bambi'' prethodno, u 88. minutu nije iskoristio jedanaesterac, činilo se da će biti tragičar, ali je u poslednjim, sekundama pokazao klasu.

Naravno, on je u centru pažnje navijača Partizana, koji ostavljaju brojne komentare posle ove utakmice.

Opet ima nezadovoljstva, ali bodovi su ono što se piše...

22:03

Bolje u 100om minutu nego u prvih 90? Bolje iz nepostojeceg faula nego regularno? Bolje uz pomoc sudije nego trudom? Bolje protiv poslednjeg na tabeli nego protiv Vozdovca?

MARCO NICO
19:26

Bolje cutati nego lupetati gluposti:-D

Navijac Zvezde????⚪
22:01

Cacanin sam, gledao sam utakmicu na stadionu... Nije samo sporan taj faul posle kog je Partizan dao gol, sporan je i penal, i to sto se igra 99 minuta... Sramota je, kazu u Blicu da ce sudija biti suspendovan, ali kakve koristi od toga ima Borac kojem u su u ovom trenutku bodovi preko potrebni?!

Zoran Vukic
21:14

tesko vreme duka bolje nemoze igrati jos da u cetrtak uzme bod sve je okej

Mads87
20:58

Da da neki su vrlo revnosni prosle nedelje kad je trebalo komentarisati zvezdin penal a sada je sve ok.Setite se vi p[oneki i vasih penala pre nego sto pocnete po zvezdi da pljujete.Nije kao da se zvezdi sudi 20 a patizanu 2 po sezoni.Nisam znao da se u ligi igraju produzetci ako je nereseno.Samo vazi pravilo zlatnog gola

redlife
20:34

dokle bre vise svaka utakmica po 97 minuta ....ocajno tuzno

Che NS
22:30

Pa kad protivnici od 5 min nadoknade preleze 3...Pa nisu sudije ovce!!!

El_nikolic
20:27

Ogadili joj penale a Partizanu se vec 5-6 utakmica svira penal.. pocinje da me bude polako sramota, ovo je dno dna..

MilošPB
21:57

Šta zna ona šta je obraz i činjenice? Njoj i kad sviraju penal za Partizan, kriva Zvezda i računa ih u Zvezdinu statistiku

nenadnenad1234
21:34

Samjuels dolazi iz Izraelske lige? Molim te nemoj vise pisati. Prvo Samjuels dolazi kao slobodan igrac, drugo Samjuels ove sezone nije prosao probu u Brindisi, to je Italijanska liga, a ne Izraelska.

20:03

Si svestan da u ona dva, tri komentara sto si mi replicirao u kosarci da si dokazao da se ic nerazumes u isti sport. Cuj stranci preko 300k kostaju xaxaxaxa pa sva trojica jedva kostaju tolko. Burazeru bolje cuti nemoj se brukas molim te.

Anderton
20:14

Ne znam samo šta ima da se slavi? Protiv davljenika igrati ovako...užas

PLAYBOY
22:48

ova igra je tako jadna da jadnija ne moze da bude.

MARCO NICO
20:13

Drago mi sto nije dao iz penala cak i ako je bio (nije da nije bilo elemenata), to je sve sto imam da kazem.