sreda 31.10.2018.
17:16

Odlično igra!

Sportske.net/Nikola Krstić

Nakon prvih 45 minuta utakmice, ekipa Partizana vodi protiv Čukaričkog rezultatom 1:0 na Banovom brdu, a strelac jedinog gola bio je Gabrijel Enake.

Sve što smo videli u prvom poluvremenu, a da je bilo zanimljivo, desilo se ispred gola Čukaričkog, Partizan je napadao, a već u 4. minutu je postigao gol. Gabrijel Enake je dobio loptu od Gomeša, odlično gađao i pogodio za svoj prvi gol u dresu crno-belih.

Enake je imao još jednu šansu, a minut pre toga je Janković pogodio prečku, prethodno je i Belić malo zakačio loptu.

Navijači na tviteru su puni hvale za Gabrijela Enakea, strelca jedinog gola do sada.