''Grobari'' konačno zadovoljni: ''Mare's on fire!''

nedelja 19.11.2017.
13:49

Odlično poluvreme crno-belih u Ivanjici.

Sportske.net/Mihajlo Vidojević

Za sada, stvari se u Ivanjici odvijaju baš onako kako su želeli gosti iz Beograda.  Rano su uspeli da probiju čvrstu odbranu domaće ekipe Javor Matisa, posle čega je sve bilo mnogo lakše za Partizan.

Beograđani su poveli već u devetom minutu igre, kada je brzu akciju crno-belih pokrenuo Zoran Tošić, uposlio Marka Jankovića polulevo, a ''desetka'' Partizana sa ivice kaznenog prostora efektno šalje loptu u mrežu - 0:1.

Partizan je potom imao još dve ozbiljne situacije pred golom domaćih koje nije iskoristio. Jedan gol crno-belima nije priznat zbog prekršaja Tavambe po proceni sudije, a Ožegović je posle asistencije Kamerunca mogao bolje da reaguje...

Ipak, u 36. minutu Partizan uspeva da duplira prednost. Ponovo je Marko Janković bio strelac, ponovo je šutirao sa distance, a ovoga puta lopta je zakačila Karišika i prevarila golmana Đogatovića - 0:2.