''Grobari'' konačno hvale i Jankovića, ali neko drugi ih sad već mnogo brine! Pravi greške u seriji! (TVITOVI)

nedelja 29.04.2018.
19:19

Nikako da sve bude idealno u Partizanu...

Beta/AP Photo/Darko Vojinović

Završeno je prvo poluvreme u Novom Sadu, Vojvodina - Partizan 1:1 posle prvih 45 minuta.

Domaći su poveli već u 11. minutu meča, kada su Arsić i Jovančić izigrali odbranu Partizana, konkretno Jevtovića i Miletića, a Jovančić na kraju rutinski savladao Jovičića - 1:0.

Vođstvo Vojvodine potrajalo je 15 minuta, a onda smo videli pravu majstoriju Marka Jankovića. Na nekih petnaest metara od gola, iskosa sa leve strane, Janković se najpre lepom varkom oslobodio svog čuvara, a onda poslao loptu u sam gornji levi ugao gola golmana Rockova - 1:1. Neodbranjivo!

Imao je Janković pre toga još jedan odličan šut sa distance, ali Sejduba Suma nije uspeo da loptu koju je odbio golman Rockov sprovede u mrežu.

Vojvodina je pripretila u finišu poluvremena preko Putinčanina posle kornera, ali ostalo je 1:1.

U prilogu vidite reakcije navijača Partizana na Tviteru, primetno je da ih brinu učestale greške Nemanje R Miletića koje mu se dešavaju iz utakmice u utakmicu, još od 157. večitog derbija.