nedelja 21.07.2019.
19:13

Slične scene viđali smo i prošle sezone.

Beta/Dragan Gojić/Ds

Tek što je počelo drugo poluvreme u Inđiji, sudija Srđan Jovanović bio je primoran da na izvesno vreme prekine duel Inđije i Partizana.

Razlog je sporni transparent jedne od frakcija navijača Partizana na kome je pisalo: ''Poslednja opomena za Zvezdine sudije'', a sve to su ''začinili'' i pokazivanjem žutih kartona i skandiranjem protiv aktuelne uprave kluba.

Sve se dogodilo u 49. minutu, pri vođstvu Partizana od 1:0, a sudija Jovanović nije želeo da nastavi meč dok se transparent ne skloni.

Posle nekih pet minuta navijači Partizana su to učinili, pa su se ponovo stekli uslovi za nastavak ovog meča.

07:56

Sudije ??? Daj bre oterajte upravu napolje i zapitajte se zasto nemate publiku ? Publiku imate samo kada gledaju vasi navijaci Zvezdu, na ostalim mecevima vas je 300...i ako ste dementni, podseticu vas da je Tole napravio 10 filijala koje su srecom ugasene , da bi vi uzimali sigurne bodove, Metalac,Smederevo,BSK Borca, Hajduk Kula, Indjija..Pa na sednici DS Jesic poklanja Partizanu bodove i Tadic ga pohvali za odanost...ali sve se zaboravlja to kao i utakmice od 110 minuta dok Partizan ne postigne go...Nesto slicno je bilo i sa Radnickim zadnje dve godine ali Evropa je pokazatelj ko je gde

nemam pojma
03:30

Pa već i vrapci znaju da igramo svi imitaciju takmičenja. Samo su sad prvi put smogli snage, prevazišli strah od potkupljenih i instaliranih vođa, i objavili istinu u obliku pretnje. Problem je da je ta pretnja prazna puška. Inače bi čitali da se košarkaške sudije, Glišić, Nikolić i Belošević skrivaju i ne napuštaju domove bez obezbeđenja. Jer bili su akteri bezočne, svima vidljive krađe, posle koje su trkom napustili scenu, pokazujući svoju "nevinost".

Deki.Stankovic.5
Sunday, 21.07.2019
22:27

Doslo vreme da nam podanici Toleta Karadzica i Bogoljuba Stepanovica pricaju o sudijama!!!

Slavko Knezevic
22:00

Podrska za navijace trebalo je istrajati do kraja,svi znamo da je prvenstvo unapred reseno ici do kraja sa nastojanjem da Evropa shvati sta se radi u nasem prvenstvu po cenu ispadanja iz lige.Objavite komentar neplasi te se.

????JULEN 8 GUERRERO????
20:13

Zvezdina liga, zvezdine sudije, zvezdine filijale.. Bilo i biće.. Nismo slepi, jasno nam je.. Sami protiv svih..

Silent
19:47

Stalno im je neko kriv a znamo zasto jer nikad nista bez pomoci zasluzeno nisu osvojili